Ašský čtyřlístek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ašský čtyřlístek

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Ašský čtyrlístek - 5. Ročník - akce je určena pro širokou veřejnost - akce pro děti, mládež, dospělé, seniory - připraveny budou 4 okruhy (proto název čtyrlístek) s přibližnou délkou 8 km, 12 km, 20 km, které si mohou turisté při prezentaci podle svých sil vybrat a zvolit - pro děti připraven malý okruh s plněním úkolu po cestě - účastníci mohou využít několik variant tras - podle absolvovaných okruhů budou vydána nejen osvědčení, ale i účastnické listy, předměty pro turisty - trasy připravuje Mgr. Karel Sláma, vedoucí oddílu TOM, který věří více činům než planým řečem a to vštěpuje mladé generaci. - akce budu večer zakončena večerní zábavou a koncert kapely Proo One, účastníci budou mít večerní vstup zdarma. Akce podpořena z grantového systému. Partneři akce LaRitma, Ašské lesy, Ašské služby.

> Otevírací doba

08:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město:
Ulice: Sportovní areál pod vrchem Háj

> Komentáře