Megaskluzavka - Slide Czech Staré Město | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Megaskluzavka - Slide Czech Staré Město

> Fotogalerie

> Termín

6.7.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Obří vodní skluzavka Slide Czech poprvé ve své historii míří do Starého Města. Máte ideální příležitost nesedět doma, obléct plavky, popadnout kruh a vyrazit zažít nezapomenutelnou porci zábavy! Pište si do diářů, už teď se na vás těšíme! Vstupné on-line: 200,- Kč Vstupné na místě: 230,- Kč ► Skvělá a nevšední atrakce ► Obrovská porce zábavy a soutěží ► Zábava pro všechny od nejmenších až po babičky a dědy ► Nadupaný doprovodný program ► Občerstvení ► Skvělá muzika ► Až 300 metrů dlouhá vodní skluzavka ► Naprosto jedinečná akce ► Dominik Hašek Super dlouhá vodní skluzavka a vše, co k tomu patří, znamená záruku toho, že se rozhodně nebudete nudit a ze všedního dne se stane nevšední. Pojďme společně vytvořit bombastickou atmosféru a skvěle si užít celý den. Ještě váháte? Tak už nemusíte... Tady prostě nesmíte chybět!! Vstup na akci možný od 6 let (včetně) Slideři mladší 10 let v doprovodu jednoho z rodičů Slideři do 15 let potřebují souhlas zákonného zástupce Nafukovací kruhy k zapůjčení na místě v omezeném množství

> Otevírací doba

12:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Staré Město
Ulice: Bratří Mrštíků, 686 03 Staré Město

> Komentáře