Ledové království v Bystřici nad Pernštejnem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ledové království v Bystřici nad Pernštejnem

> Termín

23.6.2019 - 25.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

I tentokrát si pro vás Divadlo Beze Jména připravilo divadelní představení, které potěší (nejen) nejmladší generaci. Po roce znovu sáhlo do Disneyho „šuplíku“ a pustilo se do velmi náročného divadelního ztvárnění kreslené pohádky Ledové království (Frozen). V hlavních rolích se představí Aneta Janečková, Natálie Palečková, Matyáš Exl, Petr Blecha, Daniel Hrůza, Tomáš Čech, Anna Vášová a další. Vše podtrhnou originální kostýmy a nádherné kulisy. Orchestr bude tentokrát v mimořádném obsazení, takže je se na co těšit. A o čem vlastně pohádka je? Nebojácná Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu horala Kristoffa a jeho věrného soba Swena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem. I přes překážky se pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. Jak to dopadne? Přijďte se sami podívat. Režie Martina Olivová. Přijďte nás podpořit! Srdečně Vás zveme a těšíme se. Vaše Divadlo Beze Jména

> Otevírací doba

23. 6. 2019 v 18.00
24. 6. v 8.30, 10.00, 11.30
25. 6. v 8.30 a v 10.00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Bystřice nad Pernštejnem
Ulice: Kulturní dům Bystřice nad Pernštejnem, Luční 764

> Komentáře