Truhlík a Truhlička - Stolování | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Truhlík a Truhlička - Stolování

> Termín

22.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Truhlík a Truhlička Vám přinášejí pohádku... cestou ale měli se svou Truhlicí takové problémy, že nejenže přišli se zpožděním, ale navíc Truhlík natolik vyhládl, že nezbývá sil nejen na pohádku, ale možná už vůbec na nic. Není jiné možnosti, než něco uvařit... ale co? A jak na to? A jak s tím na stůl??? A co s tím vším nádobím?! Popletená pohádka o tom, jak se vaří, stoluje, a nakonec i uklízí plná zpěvu, hry na kytaru a interakcí s dětma! Divadlo z Truhlice, které je domovem Truhlíka a Truhličky si ve Zlínském kraji i za jeho hranicemi od začátku září 2018 získalo mnoho věrných diváků z řad dětí, rodičů i pedagogů a to hlavně díky modernímu autorskému zpracování pohádek, hezké výpravě, energii herců, a chytlavým písničkám. Přijďte se taky zabavit společně se svýma ratolestma a strávit s Truhlíkem a Truhličkou hezké odpoledne. Po představení bude možnost se vyfotit ;) VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ! Budeme se na Vás těšit!

> Otevírací doba

14:30 - 15:30

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Zlínský klub 204 Tř. T. Bati 204, 760 01 Zlín

> Komentáře