Relaxační zóna Kroměříž - červen | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Relaxační zóna Kroměříž - červen

> Fotogalerie

> Termín

19.6.2019 - 30.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Relaxujte a užívejte si letní Kroměříž! Velké náměstí je místem konání kulturních a společenských akcí, místem setkávání a po celé léto bude – již potřetí – místem k posezení, odpočinku, načerpání sil i zážitků. Jedenáct letních týdnů tu bude zájemcům k dispozici relaxační zóna s bezmála stovkou akcí pro malé i velké, pro sportovce, výtvarníky, gurmány, milovníky hudby živé i reprodukované, pro místní i návštěvníky města z nejrůznějších koutů světa. V prostřední historického centra města na spojnici dvou dominant, Arcibiskupského zámku a budovy radnice, si tak můžete užít léto, ať už se aktivně zapojíte do připraveného programu nebo jen posedíte s kapkou něčeho osvěžujícího… Relaxační zóna zahájí provoz ve středu 19. června odpoledne a hned na první večer na 19 hodin je připravená hudební pecka – koncert kapely Los Perdidos. Vstup zdarma.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Velké nám.

> Komentáře