Bigy Fest Letovice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bigy Fest Letovice

> Termín

22.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hlavní ideou festivalu je vytvoření opravdové inkluzivní společnosti - kde se každý jednotlivec cítí příjemně, svobodně a rovnocenně. Návštěvníkům nabízíme velmi pestrý program, který dohromady vytváří harmonický celek. Hlavní stage je vyhrazena pro kapely. Kritériem pro výběr účinkujících je zejména kvalita a jedinečnost interpretů. Tradičně jsou na festivalu zastoupeny žánry jazz, folk, gypsy, flamenco, blues, hip hop a nejrůznější formy elektronické hudby. Vedlejší stage je výhradně v režii DJs. Naší snahou je, aby každý ročník festivalu měl také duchovní rozměr. Proto zveme zajímavé duchovní autority (např. Marek Orko Vácha, Zbigniew Czendlik apod.). Samozřejmostí je také bohatý a kvalitní doprovodný program. Pro malé děti dětský koutek nebo skákací hrad, pro starší pak tematicky zaměřený workshop (např. Cool-DJ- School), stolní fotbálek, stanoviště s aktivitami v režii letovických skautů, keramická dílna Masarykovy střední školy Letovice, prezentace loveckého psa apod. Do organizace festivalu zapojujeme klienty letovické Diakonie. Zpravidla předávají vystupujícím na pódiu dárek, který jim sami vyrobili, po celou dobu festivalu pak mají možnost prezentovat své výrobky v prodejním stánku. Každý ročník má navíc benefiční charakter (např. nákup školních pomůcek pro žáka ze sociálně znevýhodněného prostředí, vyhotovení busty Václava Havla pro město Letovice). Ze všech těchto charakteristik pramení nezaměnitelné klima festivalu, který vytváří prostor pro setkání lidí mladých duchem a pro prezentaci neotřelých uměleckých projektů.

> Otevírací doba

od 15:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Letovice
Ulice: zámek

> Komentáře