Hrátky na Hutníku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hrátky na Hutníku

> Termín

16.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Opět budeme mít možnost ponořit do světa nejrůznějších her a zábavy nejen pro děti. Po krátké odmlce se opět budeme mít možnost ponořit do světa nejrůznějších her a zábavy nejen pro děti. Tentokráte přímo na sídlišti Hutník, kde prostory ožijí dětským smíchem a kulturním programem, v rámci kterého se můžete těšit na divadlo pro děti, vyzkoušet si nejrůznější výtvarné techniky, zahrát hry a mnoho dalšího. Od 15 hodin se můžete těšit na Divadlo Pruhované panenky s pohádkou O třech kůzlátkách. PRUHOVANÉ PANENKY: O TŘECH KŮZLÁTKÁCH v 15:00 Veršované loutkoherecké představení vycházející z klasické pohádky „O třech neposlušných kůzlátkách“. Můžete se těšit na loutky kůzlátek vyrobené z ovčího rouna, veselé písničky provázející celé představení za doprovodu flétny a kytary. Součástí představení je interaktivní dílna, ve které se děti učí písničky a společně s herci zpívají a hrají.

> Otevírací doba

14:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Veselí nad Moravou
Ulice: Travnatá plocha u ZŠ Hutník

> Komentáře