Slunovrat v Dolní Lukavici | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Slunovrat v Dolní Lukavici

> Termín

22.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Srdečně zveme na další ročník Letního Slunovratu, který se letos ponese v duchu Artušovské legendy. Vystoupí kapela GINEVRA se stylovou hudbou, taneční vystoupení MAGIC GIRLS se scénickým tancem Příběh živlů, uvidíte ukázku zbroje a šerm, v pátek den před v místní hospůdce večerní fotoprojekci s vyprávěním z Avalonu a Cornwalu (znáte z příběhu krále Artuše, Morgany), na závěr vystoupení s ohněm. Po celý den občerstvení „u Merlina“. Můžete se s dětmi těšit i v rámci Dne dětí na stanoviště, lukostřelbu, jízdu na poníkovi, tvořivou dílničku, dětský koutek pro nejmenší (klouzačka, skákací hrad) stánky, odměny a další. Možná, že se tam potkáte i s královnou Ginevrou, rytířem Lancelotem, králem Artušem, Morganou atd. U Lukostřelby si můžete vyzkoušet ne jeden luk, ale třeba i střelbu z kuše pod zkušeným vedením lukostřelců a členů Lukavického spolku oživené historie. Během odpoledne se můžete těšit i na Turnaj v lukostřelbě. Nejlepšího střelce čeká odměna v podobě středověkého amuletu od firmy Drakkaria. U stanoviště si budete moci prohlédnout i zbroj rytířskou, meče apod. Vstup dobrovolný. Přijďte nebo přijeďte s námi oslavit letní slunovrat, radovat se ze života a naladit se na dobu pravých rytířů, magie a příběhu lásky.

> Otevírací doba

14:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Dolní Lukavice

> Komentáře