Dětský den v Luhu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský den v Luhu

> Termín

21.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

„Slavíme výročí: Basic – 5 let, CD English – 10 let, dětská knihovna – 51 let“ Odpoledne plné zábavy, soutěží, her, čtení a netradičního učení 16:00 Helen Doron happening – vystoupení současných i bývalých studentů, písničky z kurzů angličtiny 16:15 vyhlášení vítězů 12. ročníku literárně výtvarné soutěže studijního centra Basic „Jak ke svému jménu přišlo“ 16:45 Kouzelná baterka – scénické čtení v podání dětských knihovnic A dále: - malování na obličej, - prezentace knih Laura´s world of books, - Vsetín Jokers "šprtec" stolní hokej - výstava starých fotografií sídliště Luh - den otevřených dveří ve všech prostorách pořádajících organizací - sbírka batůžků Helen Doron pro Azylový dům pro ženy a matky s dětmi o.p.s. - lekotéka - hračky a pomůcky pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - předškolácké dovednosti - hravé počítání - zábavná angličtina (angličtina všemi smysly, obří pexeso, puzzle…) - ochutnávka obrázkových knížek, audioknih, deskovek - smyslový chodník - malování křídami - kvízy, deskové hry - výprodej dětských knih Moderuje Bolek Vjaclovský. O občerstvení se postará férová kavárna LÍSKY a Karlovský minipivovar POD PRALESEM.

> Otevírací doba

15:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vsetín
Ulice: Stará cesta 1827

> Komentáře