Křtiny zvířátek na Stáji Salma | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Křtiny zvířátek na Stáji Salma

> Termín

29.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Srdečně zveme všechny fanoušky Stáje Salma, a hlavně adoptivní rodiče našich zvířátek, 29.6.2019 v 15:00 na Křtiny zvířátek! Těšit se můžete na zvířátka a spousty zábavy nejen pro děti :-) Protože každý nový život si zaslouží pěkné přivítání na světě a protože chceme , aby naše zvířecí miminka měly své patrony na cestě životem. Pořádáme i letos u nás na Stáji Salma křtiny zvířátek. Křtít se budou kozlíci Brumla, Sam, Bob a Bobek, kozička Tilly a oslátka Balů a Orin. Pro všechny miminka hledáme vhodné kmotry, které je 29.6.2019 na Stáji pokřtí, přinesou jim nějakou dobrotu a darují jim menší finanční obnos " do kolébky" na pořízení základního vybavení a a zajištění veterinární péče. Po celou dobu pobytu zvířátek na Stáji, bude u nás vyvěšena cedulka s fotkou zvířete a jménem kmotra - kmotrů. Jména kmotrů budou také zveřejněna na našem webu a FB stránkách. Min. částka pro miminko do kolébky je: Kmotr kozičky a kozlíka -1000,-, oslíka 3000 ,- Pokud se chcete stát kmotrem našeho zvířátka, neváhejte nás kontaktovat zde na FB nebo na tel: 777 935 151 A je úplně jedno jestli jste firma,škola, školka, parta lidí s dobrým srdcem, nebo soukromá osoba :-) Kmotrem našeho zvířátka může být každý!

> Otevírací doba

15:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Charvátská Nová Ves
Ulice: Stáj Salma z.s. Zahrádkářská kolonie Apollo, 69006 Břeclav

> Komentáře