Kostičkofest | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kostičkofest

> Termín

1.6.2019 - 30.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Světově unikátní expozičně - herní výstavu z české stavebnice SEVA, největší soukromé sbírky větších modelů ze stavebnic LEGO Technic, modely hradů a zámku z české stavebnice GECCO a edukativní stavebnice RESTA MODEL hostí divadla A. Dvořáka. Z české stavebnice SEVA představí autor výstavy a patriot projektu Svět kostiček Petr Šimr nejen kompletní sortiment továrních setů na časové ose, ale také ultimátní vlastní tvorbu, do které se řadí zvířata v životní velikosti, společenské hry, modely vozidel pásová bojová vozidla, edice SevaFOOD a Seva Kitchen by PEESKO. Velkým lákadlem bude z kostiček SEVA např. detailně propracovaný model ulice periferie města, se silnicí, zahradami, budovami a vozidly, ale také pohyblivé modely zapůjčené z dílny českého výrobce stavebnice SEVA. Výstava nabídne také velkou dětskou hernu o deseti herních zónách s kostičkami Lego, Seva, BLOK, DISCO, Mosaic Maxi, Combi Car, aj. Na pokladně divadla si budou moci návštěvníci zakoupit nové stavebnice a SEVA dílky. Výstavu bude provázet každou neděli od 18. hod. autorská komentovaná prohlídka.

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Přríbram
Ulice: Divadlo A. Dvořáka, Legionářů 400

> Komentáře