Běh pro tygry | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Běh pro tygry

> Fotogalerie

> Termín

22.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Běh pro tygry je charitativní běh pro všechny bez ohledu na věk a výkonnost. Nejedná se o závod. Tratě jsou dlouhé 2 a 4 km. Uděláte něco dobrého pro sebe a zároveň pomůžete ohroženým zvířatům. Výtěžek ze startovného bude věnován na podporu záchranného centra tygrů Ussurijských ve Vladivostoku. Patronem akce je hodonínská rodačka, herečka Petra Hřebíčková, která se přímo akce zúčastní. Startovné: Děti: 50Kč dospělí: 250Kč V ceně startovného je také vstup do zoo, vstup na přednášku, a balíček propagačních předmětů. Doprovodný program: Kromě závodu je přichystán i doprovodný program pro neběžce a ty nejmenší. Čeká vás tygří vědomostní stezka, výtvarné workshopy a focení a další hry a soutěže. Začátek akce 13.30 areál U Červených domků zoo Hodonín 14.00 start běhu (možnost oběhnout trať kdykoli v průběhu akce V 16.00 Ohlédnutí za návštěvou záchranné stanice tygrů ussurijských ve Vladivostoku. Zážitky, postřehy a dojmy z pobytu v záchranné stanici tygrů ussurijských v ruském Vladivostoku v podání chovatele Jiřího Hlásenského. 18.00 ukončení akce

> Otevírací doba

13:30 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Hodonín
Ulice: ZOO Hodonín

> Komentáře