Den otevřených dveří v Muzeu autíček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den otevřených dveří v Muzeu autíček

> Termín

22.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Pamatujete si hračky, se kterými jste si hráli jako malí? A co vy kluci a holky, s čím si hrajete? Máte rádi autíčka? Zveme Vás na Den otevřených dveří v Muzeu autíček. Uvidíte sbírku tisíce autíček a modelů vyrobených na území Československa ve 20. století od desítek výrobců, ale také produkce výrobců zahraničních. Kromě toho máte jedinečnou příležitost zažít mimořádnou výstavu James Bond. Přijďte zjistit, v čem jezdil, létal nebo plul tajný agend MI6. K vidění bude také originální automobil Lotus Esprit Turbo z filmu Jen pro tvé oči (For your eyes only) v životní velikosti. A na co dalšího se můžete těšit? Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny. Užít si můžete např. nafukovací zábavní atrakce, dílničky s Igráčkem, malování na obličej nebo fotokoutek. A každou hodinu budeme losovat výherce hodnotných cen v rámci soutěže „o nejoblíbenější projekt“. Akce je zdarma! Na prohlídky Muzea autíček není nutná předchozí registrace!

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Brtnice
Ulice: Muzeum autíček - Zámek Příseka, Příseka 18, 588 32 Brtnice

> Komentáře