Letní tábor 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní tábor 2019

Foto: Central Preschool

> Termín

8.7.2019 - 31.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

LÉTO S ANGLIČTINOU Nevíte si rady, kam umístit Vaše děti o letních prázdninách? Většina školek má zavřeno a na dětský letní tábor jsou Vaše děti ještě příliš malé? Naše anglická školka Central Preschool Praha připravila na celé dva měsíce letní příměstské tábory pro děti od 3 do 6 let. Kromě příjemného prostředí, rodinné atmosféry a pobytu venku je čeká řada her, soutěží a pravidelných výletů. Program probíhá probíhá vždy od pondělí do pátku, denně od 8:00 do 18:00 hodin. Děti provázejí během celého dne rodilé mluvčí anglického jazyka. Stravné, pitný režim, vstupenky, odměny a výtvarný materiál zahrnuto v ceně. Cena jednoho týdne je 3 500,- Kč. Jednotlivé týdny příměstského tábora pro rok 2019 jsou tematický odlišeny a nenavazují na sebe. Vypravíme se například „DO PRAVĚKU “ nebo prozkoumáme „PODMOŘSKÝ SVĚT. “ Vaše děti se mají o letních prázdninách na co těšit. TERMÍNY A TÉMATA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ CENTRAL PRESCHOOL V PRAZE 08. – 12.7. POLETÍME DO ASIE 15. – 19.7. NA INDIÁNSKÉ STEZCE 22. – 26.7. CESTA DO PRAVĚKU 29. – 02.8. PODMOŘSKÝ SVĚT 05. – 09.8. TAJEMSTVÍ VESMÍRU 12. – 16.8. PIRÁTI ANEB HONBA ZA POKLADEM 19. – 23.8. LETNÍ OLYMPIÁDA 26. – 30.8. VÝPRAVA DO DŽUNGLE Přihlášku na letní příměstský tábor najdete na našich webových stránkách v odkazu „Přihláška“ nebo nás kontaktujte e-mailem: [email protected]

> Otevírací doba

Otevřeno každý všední den
od 8:00 do 18:00 hodin

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Ke Kapslovně
Telefon: 728843118
E-mail: [email protected]

> Komentáře