Muzikál Kocour v botách a rodinný den v Lednici | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Muzikál Kocour v botách a rodinný den v Lednici

> Termín

23.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Představení je součástí rodinného dne, který bude probíhat na stejném místě v čase 9:00 až 15:00. Součástí rodinného dne je spousta atrakcí, soutěží, zábavy. POZOR – atrakce na hlavní louce jako trampolíny, skákadla, nafukovací hrady, skluzavky, gumoběh jsou součástí vstupenky na muzikál a nehradí se nic navíc. Soutěže s plněním úkolů (stezka se stanovišti) bude pro zájemce placena na místě a zvlášť (určeno pro děti). Cena herní kartičky: 60 Kč. Za splnění všech úkolů dostane soutěžící dáreček. Informace pro návštěvníky Parkování je možné přímo v obci Lednice na veřejných či soukromých parkovištích. Všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky do 10 minut od místa konání. KDE BUDE PROBÍHAT PROGRAM Rodinný den se letos bude opět odehrávat v kulisách samotného zámku Lednice. Celý program bude probíhat na travnaté ploše pod Čestným nádvořím zámku Lednice. Občerstvení a toalety budou umístěny na travnaté louce, tedy ve stejných místech, jako tomu bylo v minulosti. DOPORUČUJEME – vzít si oblečení na celý den – dle počasí VIP PROGRAM – Drobné občerstvení po celý den – Poukázky na prohlídku zámku – Nejlepší místa v hledišti – Herní karta do soutěží Akce se koná za každého počasí.

> Otevírací doba

16:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Lednice
Ulice: Zámek Lednice

> Komentáře