ObrFest 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ObrFest 2019

> Termín

14.6.2019 - 15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

ObrFest je hudební multižánrový open-air festival, který probíhá v okrajové části Brna, Maloměřice a Obřany. Letos jedeme už 7. ročník a pokračujeme v novém kabátě, který jsme oblékli vloni. Festival dává prostor kapelám především z Brna a okolí, program ovšem vyšperkujeme i celorepublikově známými hvězdami. Kdo máte rádi dobrou muziku a festivalovou zábavu, určitě nesmíte chybět. ObrFest najdete na fotbalovém hřišti v Brně-Maloměřicích na ulici Borky. Akce je dvoudenní, abychom si toho stihli více užít. Letos tedy 14. a 15. června. Brňáci i nebrňáci, přijďte na ObrFest. Zábava pro všechny malé i velké, pro mladé i starší, pro nenáročné i náročné. ObrFest … dost dOBRej FESTival Váháte, zda dojít se svými ratolestmi? Těšte se na divadlo pro malé i velké! Divadlo 3Věžičky, z. ú. si na vás chystá představení O Festovních vahách a Obřím tajemství Malé Měrky! A vězte, že je šité maloměřickému ObrFest 2019 na míru!:-)

> Otevírací doba

sobota od 15:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Borky, 614 00 Brno

> Komentáře