DEN OTCŮ ve VIDA! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

DEN OTCŮ ve VIDA!

> Termín

16.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Tatínci a dědečkové v doprovodu platících dětí mají vstup zdarma! Program od 10:00 do 18:00. Program je v ceně vstupenky do VIDA! Tatínci, oslavte svůj den v zábavním vědeckém parku VIDA! Užijte si exponáty uvnitř science centra i v nově otevřené venkovní expozici. Ukažte dětem, co všechno společně dokážete. Navštivte naši Bastlírnu – prostor pro všechny nadšené kutily. Vyzkoušejte si hru na netradiční hudební nástroje a některé si i vyrobte. Těšit se můžete také na pokusy se světlem, science show Detonátor i zajímavou konstrukční hru. PROGRAM Dílničky plné pokusů se světlem a fluorescencí – zdarma, nutná registrace na pokladně (11:00, 12:30, 14:30 a 16:00 V Labodílně 1) Průchozí tvořivá dílnička – výroba dřevěných přívěsků a podtácků (od 10:00 do 17:00 v Labodílně 2) Konstrukční hry – vytvořte vlastní kuličkovou dráhu (od 10:00 do 13:00 a od 14:00 do 17:00 v Multifunkčním sále) Výroba hudebních nástrojů – vyrobte si vlastní bubínek, kastaněty, dudy či harmoniku (Bastlírna) Ukázka netradičních hudebních nástrojů (Objevovna) Rozehraný vodní orchestr (Venkovní expozice) Science show Detonátor (v 11:00, 15:00 a 16:00 v Divadle vědy)

> Otevírací doba

od 10:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: VIDA science centrum, Křížkovského 554/12, 603 00 Brno

> Komentáře