Dětský sportovní den 2019 - z pohádky do pohádky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský sportovní den 2019 - z pohádky do pohádky

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Ani pohádkové bytosti a známé postavičky z večerníčků nejsou žádná sportovní ořezávátka. Můžete se o tom přesvědčit v rámci již 7. ročníku dětského sportovního dne, který se uskuteční v sobotu 15. června od 13 hodin v areálu Polyfunkčního centra. Hlavní součástí programu bude již tradiční atletický víceboj ČOKOLÁDOVÁ TREPKA (viz propozice závodu). Vedle něj však bude připraven doprovodný společenský program pro celé rodiny i děti, které se nebudou „Trepky“ účastnit. Dospělí a starší děti si pak mohou poměřit síly v Běhu Tomáše Štveráka. Propozice Čokoládové trepky 2019 (zuberský atletický víceboj) Disciplíny víceboje: běh – délka dle věku (50 - 60 metrů) skok daleký z místa hod zuberskou metlou Stručná pravidla Jednoduchá pravidla každé disciplíny budou určena a vysvětlena na místě v den akce a budou přizpůsobena věku účastníků. Dosažené výkony dětí určí pořadí v každé disciplíně i kategorii. Absolutní vítěze pak určí nejnižší součet pořadí z jednotlivých disciplín. Při rovnosti bodů určuje pořadí lepší dosažený čas v běhu. Kdo se může zúčastnit? Soutěž je určena pro děti od 4 do 12 let Startovné: 30 Kč Registrace dětí pouze on-line na tomto odkazu: https://cokoladova-trepka-2019-regis.vyplnto.cz/ a) do 12. 5. 2019 – s bonusem v podobě účastnického trička b) 13. 5. – 9. 6. 2019 nebo do doplnění max. kapacity Registrace na místě v den akce již nebude možná. Registrace není závazná – přihlášené dítě je možné omluvit. Z organizačních důvodů je počet dětí omezen (max. 250 atletů)! Kategorie - dle ročníku narození Závodní kategorie budou určeny dle počtu přihlášených dětí. Rozhodujícími kritérii budou věk a pohlaví dítěte. Ceny, odměny Pro všechny účastníky – diplomy, účastnické medaile Pro účastníky registrované do 12. 5. 2019 – účastnická trička Pro první tři v každé kategorii – medaile a věcné ceny

> Otevírací doba

13:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zubří
Ulice: Polyfunkční centrum Zubří

> Komentáře