7. celostátní sraz a soutěž parních stříkaček | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

7. celostátní sraz a soutěž parních stříkaček

> Fotogalerie

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vážené sestry, bratři hasiči a příznivci historické techniky, SDH Kvítkovice pořádá u příležitosti 125. výročí založení sboru, 7. celostátní sraz a soutěž parních stříkaček dne 15.6.2019 před hotelam Baťov – Společenský dům, ul. Třída Spojenců, Otrokovice. Celorepublikový sraz a soutěž parních stříkaček je unikátní projekt výrazně přesahující hranice regionu, který doposud nebyl v žádném jiném moravském kraji realizován. Námi pořádaný 7. ročník celorepublikového srazu a soutěže parních stříkaček předpokládáme svým rozsahem výrazně překoná ročníky předcházející konané v českých krajích. Na jednom místě by mělo být k vidění 11 unikátních parních stříkaček vyrobených v různých evropských firmách na přelomu 19. – 20.století ze všech koutů České republiky. Akce při dobré prezentaci přiláká velké množství diváků z řad veřejnosti, milovníků historické techniky a hasičské historie nejen ze zlínského kraje. Očekáváme také zájem medií z našeho regionu i z celorepublikovým pokrytím. Je nepravděpodobné v dohledné budoucnosti opakování podobné akce v takovém rozsahu jinde v České republice a už vůbec ne ve zlínském kraji. Cílem této akce je podpora, zachování a prezentace kulturně technického dědictví a umu našeho národa v této specifické oblasti historie hašení požárů. Nikde v okolních státech není takové množství funkčních parních stříkaček jako v České republice. Touto cestou jste srdečné zváni na tuto ojedinělou akci. Těšíme se Vás v sobotu 15.června v Otrokovicích. Ať to pára tlačí!

> Otevírací doba

11:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Otrokovice
Ulice: před hotelem Baťov- Společenský dům

> Komentáře