Zahradní slavnost v Hostětíně | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zahradní slavnost v Hostětíně

> Fotogalerie

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Velká oslava přírodního zahradničení spojená s exkurzí, hrami pro děti, ochutnávkami pomazánek z planých rostlin. Přijďte zažít příjemné odpoledne v naší přírodní zahradě, prohlédnout si interaktivní zážitkové prvky (nejen) pro děti, dozvědět se něco nového nebo jen tak posedět pod stromy a potěšit se s přáteli. Každý si zde najde to "své" - inspiraci, potěšení, ponaučení i zábavu. K poslechu vám bude hrát kapela nevidomých hudebníků Kyklop Band, kávu si můžete dát v kavárně po tmě a zahradu si můžete prohlédnout i poslepu. Čekají na vás: - EXKURZE PŘÍRODNÍ ZAHRADOU (lektorovaná prohlídka probíhá ve 14:00 a v 16 hodin, mimo tuto dobu si můžete zahradu projít sami s využitím panelů tématické naučné stezky). - KONCERT kapely Kyklop Band – NEVIDOMÍ hudebníci. Koncert je součástí festivalu Dny umění nevidomých na Moravě. - KAVÁRNIČKA PO TMĚ (po celou dobu akce, nevidomá obsluha z Kavárny po tmě z Prahy) - POSEZENÍ v přírodní zahradě (můžete si vzít i piknikové deky s sebou :-) - ZAHRADA SMYSLŮ: hmatové a zvukové dřevěné interaktivní prvky (nejen) pro děti. - ZAHRADA POSLEPU: vyzkoušejte si, jak "vidí" nevidomí. Můžete si vypůjčit speciální masku a projít si zahradu poslepu. - AKTIVITY PRO DĚTI: žížalí stezka - zábavně naučná stezka zahradou na téma "fuj, kompost?" | stloukání ptačích budek** | výroba škvořích domečků **| řádění v potůčku (vezměte dětem vhodný oděv a boty do vody) - OCHUTNÁVKY bylin a plevelů, pomazánky z planých rostlin, nápoje z bylinných výluhů - BOHATÉ OBČERSTVENÍ pro vegetariány i jedlíky masa a fairtradová kavárna - cizrnový guláš, vege-hamburgery, klobásky, konopná sodovka, vinný střik, moučníky, káva aj. Ochutnávky pomazánek a výluhů z planých rostlin a plevelů. - KNIŽNÍ SWAP – výměna knih s přírodovědnou tematikou (přineste knihy, které vám neslouží, můžete si odnést jiné. Maximálně 7 knih a pouze s tématem zahrady či poznávání přírody). - Prodej tematické LITERATURY pro děti i dospělé zahradníky - Regionální výrobky Tradice Bílých Karpat, Jablečné mošty BENEFIČNÍ VSTUPNÉ Jeho hodnotu necháváme na vás - ale věříme, že naši činnost rádi podpoříte. Výtěžek z akce použijeme na ekologické vzdělávání dětí a handicapovaných v přírodní zahradě a na vybavení přírodní učebny. Výtěžek z Kavárny po tmě věnujeme na činnost SONS - Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých.

> Otevírací doba

13:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Hostětín
Ulice: Centrum Veronica Hostětín, Hostětín 86 - Bojkovice

> Komentáře