Táta fest Zlín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Táta fest Zlín

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Stejně jako je Den matek, dětí tak i tátové si zaslouží svůj den, který je jen jejich a oslavuje jejich lásku a oddanost ke svým manželkám, dětem a vlastně úplně celé rodině. Při této příležitosti se již tradičně pod záštitou Ligy otevřených mužů a Unie center pro rodinu a komunitu koná v několika městech České republiky Tátafest. Ve Zlíně tato slavnost ožívá především díky organizaci Kamarád – Nenuda. Tento svátek je celosvětový a organizace Kamarád - Nenuda ho pořádá jíž po sedmé, takže se dá říci, že akce již má svou tradici a historii. Na akci budou aktivity, které budou propojovat generace. Každé dítko, které projde všechny aktivity obdrží malý dárek, děti které zazpívají či řeknou básničku do mikrofonu, dostanou větší dárek. Nebude chybět soutěž Táta roku 2019. Bude to krásné odpoledne plné zábavy, Přijďte si namalovat svou vlastní tašku, čeká na vás spoustu aktivit, malování na obličej, divadlo a SLACKSHOW.

> Otevírací doba

od 14:30

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Zámek Zlín

> Komentáře