Festival Barvy umění | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival Barvy umění

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme vás na Václavské nám., kde bude po celý den připraven bohatý program pro děti i dospělé. Příjďte společně oslavit léto v Unhošti uměleckým happeningem. Bude se malovat temperami, akrylovými barvami, pastelkami a lepeným pískem na plátna, desky a různé předměty. Vytvoříme si vlastní dekorace. Můžete si přinést také vlastní předměty, které si chcete pomalovat. Pro nejmenší budou připraveny hry, dílničky i malování na obličej a nebudou chybět ani stánky s pestrým občerstvením a uměleckými předměty. Program: 10:00 – 14:00 Plenér, malování pro děti a dospělé, tvořivé dílničky pro děti 13:00 – 14:00 Vystoupení dětí ZUŠ Unhošť a mažoretky Květinky Kladno, Bely dance Jareen DDM Slaný 16:00 – 18:00 Malování dekorací, tvořivé dílničky pro děti, společný obraz Nová země 14:20 – 15:40 Tanečnice skupiny Hathor - cikánský tanec, kankán 15:00 Sharie Bellydance - hedvábné vějíře 13:40 – 15:40 Reserve Band - akustické trio 16:00 Gospelový sbor Ubuntu 16:15 Orientální tanec Soňa Machová 16:30 – 18:00 Společný tanec na reprodukovanou hudbu

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Unhošť
Ulice: Václavské náměstí

> Komentáře