Sochy ve skalách | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sochy ve skalách

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

3.3  (4x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V Brništi nedaleko ekocentra vzniklo v části lesa, díky umělcům z Čech a Německa, místo skoro až magické – stezka „Sochy ve skalách“. Provedou vás po ní trolové, lesní bohyně a strážci lesa v různých podobách. Spatříte i další umělecká díla inspirovaná lesem, sny a legendami. Udělejte si příjemnou procházku ve stínu lesa s odpočinkovým místem u znovuobjevené kapličky z roku 1863 a nechte na sebe dýchnout atmosféru tajemna. Stezka „Sochy ve skalách” je dlouhá 700 m a vznikla ve spolupráci Podralského nadačního fondu ZOD, obce Brniště a zaměstnanců ZOD Brniště během letních měsíců 2018. Kde stezku naleznete? Od ekocentra Brniště se vydáte po cyklostezce směrem na obec Velký Grunov, 200 metrů od ekocentra Brniště naleznete označenou lesní cestu (černé šipky - nelekejte se, že půjdete nejdříve v protisměru), kde stezka začíná. V létě 2019 je plánováno rozšíření stezky a zhotovení dalších soch, momentálně se jedná s umělci, kteří další díla vytvoří.

> Otevírací doba

bez omezení

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Brniště
Ulice: na okraji obce

> Komentáře