Dětský den a letecká show Chotěboř | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský den a letecká show Chotěboř

> Termín

16.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Diváci se mohou těšit: JAS 39 GRIPEN – display vystoupení kpt. Ivo Kardoše – display pilota AČR ze základny ČÁSLAV. Můžete se těšit na dech beroucí akrobacii. Vrtulník AH1 COBRA DH-82 TIGER MOTH – Richard Santus – akrobacie letadel vyrobených před 2 sv. válkou (www.tigermoth.cz) Legendární L-29 Delfín Legendární L 410 Turbolet Antonov AN-2 – ukázka hašení požáru Vystoupení čerstvých mistrů v akrobacii na kluzácích SWIFT a FOX Vystoupení mistrů ČR na letounech EXTRA, XTREME, ZLÍN Z-50LS, SUCHOJ SU-29, SUPER DECATHLON Exhibice reprezentanta ČR v kategorii Unlimited – Marek Hyka Obří model letadla – Jiří Jarolímek Seskok parašutistů z Cessny 172 Záchranářský vrtulník EUROCOPTER společnosti DSA PROGRAM DĚTSKÉHO DNE (10:00 – 14:00) 10:00 – K pohodě bude hrát HUMPOLECKÝ DIXIELAND 11:00 – Vystoupení partnera Aeroklub Chotěboř: BENEBEND z komunity Benediktus 11:30 – Divadlo pro děti (pohádka) 13:00 – MAXÍCI (Maxim Turbulenc) Dále se můžete těšit na: soutěž pro děti v chytání cukrovinek a plyšáků shazovaných z letadla simulátor letového přetížení pro děti Tonda Obal na cestách – jak správně třídit odpad autosalón Mercedes a Škoda kolotoče a atrakce za zvýhodněné ceny 2 skákací hrady malování na obličej elektrovozítka pro děti a další překvapení Pořadatel si vyhrazuje právo provést změnu programu až do dne konání akce.

> Otevírací doba

10:00 - 14:00 dětský den
14:00 - 16:00 letecká show

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Chotěboř/ Počátky
Ulice: Letiště Chotěboř, Počátky 67

> Komentáře