Letní slavnosti staré hudby 2019 - Balet o kávě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní slavnosti staré hudby 2019 - Balet o kávě

> Termín

17.7.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Letní slavnosti staré hudby 2019 - Balet o kávě Humorné taneční představení s hudbou J. S. Bacha ve třech obrazech: Veselí před kavárnou – V kavárně – Boj o kávu Představení je vhodné pro děti od 6 let. Představení bez přestávky. Anotace: Pokud se na slavný portrét Johanna Sebastiana Bacha od Eliase Gottloba Haussmanna zadíváme pozorněji, můžeme při troše dobré vůle zahlédnout jemný úsměv, podobný tajemnému pousmání Mony Lisy. A což teprve, když se v hravém a vtipném Baletu o kávě s pantomimickými prvky představí polský taneční soubor Cracovia Danza Romany Agnel v úchvatných kostýmech upomínajících na dražďanský porcelán za lahodného doprovodu Collegia Marianapod vedením roztančené flétnistky Jany Semerádové! Na pultech vidíme tance z Bachových orchestrálních suit a árie z Kanáty o kávě, čili nemohou chybět pěvci Patricia Janečková a Jaromír Nosek. To se pak na Bachově tváři vyloudí usměv již velmi znatelný, samozřejmě v přísném kontrapunktu k šibalským jiskřičkám v tmavých očích. Konečně také prostor je nám nakloněn: vždyť kdysi jej po okraj naplnili svým osvobozeným humorem Voskovec a Werich. Koncertní sál: Městská divadla pražská – Divadlo ABC Vodičkova 699/28, Praha 1 Pořadatel: Collegium Marianum - Týnská škola Vodičkova 700/32, Praha 1 +420 731 448 346 +420 224 229 462 [email protected]

> Otevírací doba

19:00 - 20:10

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Vodičkova 699/28
Telefon: +420 731 448 346
E-mail: [email protected]

> Komentáře