Otevření Rákosníčkova hřiště | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Otevření Rákosníčkova hřiště

Foto: .

> Termín

16.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Nemáte ještě plán na neděli 16. června 2019? Zúčastněte se slavnostního otevření Rákosníčkova hřiště v České Kamenici, které se koná v ulici Palackého vedle ZŠ T. G. M. v neděli 16. června od 10 do 17 hodin. Vyrazte s celou svojí rodinou, řekněte také svým přátelům a známým. Rákosníček pro Vás přichystal spoustu odměn a bohatý program: V 10:00 hodin proběhne slavnostní zahájení za účasti zástupců města V 11:00 hodin vystoupí Michal Nesvadba z Kouzelné školky a po celý den budou děti i dospělé návštěvníky bavit představení o Rákosníčkovi v podání herců z divadla. Pro děti bude na místě otevřen umělecký koutek, kde si budou moci vyrobit své vlastní tričko s Rákosníčkem, nebo si nechat pomalovat obličej. Po celý den bude zajištěno občerstvení ze sortimentu prodejen Lidl za příznivé ceny. Přijďte si užít pohodový den na zbrusu novém Rákosníčkově hřišti v České Kamenici.

> Otevírací doba

10:00 až 17:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Česká Kamenice
Ulice: Palackého ul.

> Komentáře