Prvý! dětský festival | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Prvý! dětský festival

> Termín

28.6.2019 - 30.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

PRVÝ! dětský festival je oslavou fantazie, zábavy a kreativity pro děti od 0 do 100 let. JEDNO VSTUPNÉ DÁT A PAK UŽ SI JEN HRÁT. Program festivalu Prvý! dětský festival je akce zaměřená na děti i hravé dospělé. Na více než 7500 metrech čtverečních si za jedno vstupné může návštěvník užít opravdu velké množství atrakcí, workshopů, zahrát si s hračkami nebo na sportovištích či si po všech atrakcích odpočinout na koncertech nebo u divadel. Mottem festivalu je pak “Jedno vstupné dát, pak už si jen hrát”. Sportoviště, akční zóny s arkádovými hrami, virtuální realitou, zip-line, 6 m skok, vědecké a deskové hry, koloběžkářská zóna, dětský koutek a baby zóna, workshopy. Youtubeři, maskoti, klauni, kouzelníci, artisté a další. Kromě všech atrakcí se můžete těšit na akční zóny našich partnerů, kteří nám pomáhají tvořit unikátní festival - Decathlon, Nintendo, Muzeum her, IQ landia, Lipa, Mercuria Laser Game, Nerf aréna, Ráj deskovek, Virtuální reality, Ponnie, Kubík, Yedoo, Mattel a další. Podiový program: pátek 28.6. 12:30 Jaro Cossiga (beatbox exhibice) 12:55 beatbox worskshop s Jarem Cossigou 14:00 Tátové ze školky - MALÝ velký KaBaReT 15:30 Pan Václav a pytel kouzel 16:20 žonglérský workshop s panem Václavem 17:30 Míša Růžičková sobota 29.6. 12:30 Pohádka Pirátská Divadelní spolek MIMos 13:45 Robert Kučera yo-yo exhibice 14:20 yo-yo workshop s Robertem 15:30 Naty Hrychová 18:00 Notový Danny neděle 30.6. 10:30 Tomáš Josef - soutěž ve skládání Rubikovy kostky 11:00 Kouzelné malování s čarováním 11:45 Tomáš Josef - mikromagie pro každého 13:30 Divadlo Krapet Zimní příhody včelích medvídků 14:40 Jaro Cossiga beatbox show 15:05 beatbox workshop s Jarem Cossigou 15:45 Divadlo Absolon Doktor ZOO 17:30 Kašpárek v rohlíku

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Výstaviště Holešovice

> Komentáře