Den Ždírecké ZOO | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den Ždírecké ZOO

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Už jste zažili zoo, ve která byste si mohli pohladit všechna zvířata? Pokud ne, tak jedna taková zoo se nachází kousek od Plzně, konkrétně ve Ždírci u Blovic. A nebojte, zvířata Vám neublíží, jsou totiž ze dřeva a kovu. Procházka přírodou, zábava pro děti, poznání a klid. To je krátké shrnutí veřejně přístupného lesního parku Ždírecká zoo. Zábavu zde najdou především děti. Budou si moci vyzkoušet, jak daleko doskočí blecha nebo žába a také mají možnost hmatem poznávat zvířata, která se ukrývají v kůlu. Dospělí si mohou v klidu odpočinout na lavičce nebo se kochat uměním vystavených soch. Všechna umělecky zpracovaná zvířata představují rozmanitost fauny přilehlé národní přírodní rezervace Chejlava. Přijměte pozvání na již pravidelný den naší ZOO. Těšit se můžete jako vždy na ukázky kovářského řemesla, řezbáře, prezentaci Lesů ČR i střední školy v Oselcích.

> Otevírací doba

13:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Ždírec
Ulice: Ždírecká ZOO, Myť

> Komentáře