Puntíkatá pouť v Hospici Dobrého pastýře | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Puntíkatá pouť v Hospici Dobrého pastýře

> Termín

16.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Srdečně Vás zveme na tradiční květnovou Pouť, která se uskuteční v neděli 16. června 2019 od 14:00 hodin v čerčanském hospici. Jistě si vzpomínáte na loňskou "fousatou" Pouť věnovanou všem silákům a akrobatům. Letošní Pouť bude "puntíkatá"! Děti se můžou těšit na spoustu legračních pouťových atrakcí, skákací hrad, poníky či kreativní dílničku. Nebudou chybět nepostradatelné párky v rohlíku ani ničím nenahraditelná cukrová vata. Součástí akce je také dobročinný módní bazárek pro dospělé. Pouť zahájíme v prostoru atria ve 14:00 h ekumenickou bohoslužbou. Touto dobou budou otevřeny i všechny atrakce, dobročinný bazárek a kreativní dílnička. Program startuje od 16:00 h vystoupením tanečního oboru ZUŠ Čerčany pod vedením Míši Suši a od 17:00 h se můžete těšit na neopakovatelnou šou, ve které se Vám představí klauni, akrobati a žongléři. To si nemůžete nechat ujít! Těšíme se na Vás!

> Otevírací doba

14:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Čerčany
Ulice: Sokolská 584

> Komentáře