Putování k bobřímu hradu na Kolm | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Putování k bobřímu hradu na Kolm

> Termín

16.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Výprava za bobrem, obojživelníky a dalšími živočichy vodního ekosystému. Povíme si spoustu zajímavostí ze života bobra, ukážeme si bobří hrad a navštívíme bobří pozorovatelnu. Během vycházky se můžete účastnit i takzvaného questingu (hledačky), který je pro Vodní svět připraven. Materiály budou zájemcům poskytnuty v úvodu exkurze. Den: neděle 16. června 2019 Čas: 10:35 Místo: Sraz v 10:35 v obci Lesná na parkovišti u místních potravin. Doprava tam: bus Tachov (10:07) – Lesná (10:31). Doprava zpět: Lesná (16:24) – Tachov (16:44). Trasa: Naučnou stezkou Lesná nenáročným terénem po modrém a následně žlutém turistickém značení až k soustavě rybníků Přírodní památky Na Kolmu, kde se nachází Naučná stezka Vodní svět. Průvodce: Bc. Amálie Bártová (AOPK ČR, RP Správa CHKO Český les) Kontakt: A. Bártová, tel.: 728 496 075 Poznámka: Obuv a oblečení do terénu. Svačinu s sebou.

> Otevírací doba

10:35

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Lesná u Tachova
Ulice: Sraz v obci Lesná na parkovišti u místních potravin

> Komentáře