Vzdělávací akce Hmyz na kraji vesnice - s doprovodným programem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vzdělávací akce Hmyz na kraji vesnice - s doprovodným programem

> Termín

14.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Ostrý předěl mezi dvěma různými biotopy často hostí zajímavé spektrum hmyzu. Pojďme se podívat, co žije na okraji pole, meze a takzvané rozptýlené zeleně na okraji Tří Seker. Představíme si hmyz ukrývající se pod kameny, žijící na vegetaci při zemi, ale i na jehličnatých a listnatých stromech. Pokud zbyde čas, zalovíme si i v Přírodní zahradě. Hmyz na kraji vesnice Den: pátek 14. června 2019 Čas: 15:45 Místo: Sraz v 15:45 na parkovišti u fotbalového hřiště ve Třech Sekerách. Doprava tam: bus Mariánské Lázně, aut. stan. (15:20) – Tři Sekery (15: 45). Doprava zpět: bus Tři Sekery (17:33 nebo 18:58) – Mariánské Lázně, aut. stan. (17:55 nebo 19:20). Trasa: Půjdeme asi 1 km spíše mimo cesty, ale nikoliv složitým terénem (délka cca 2–3 hodiny). Průvodce: Libor Dvořák (Tři Sekery) a Mgr. Kateřina Dvořáková (ZO ČSOP Kladská) Kontakt: L. Dvořák, tel.: 608 172 434 Poznámka: Bude zajištěn doprovodný program pro děti formou tematických her a pracovních listů pro předškolní i školní děti. Nebojte se s dětmi přijít, trasa je nenáročná a určitě se nudit nebudou!

> Otevírací doba

15:45

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Tři Sekery
Ulice: Sraz na parkovišti u fotbalového hřiště ve Třech Sekerách (N 49°

> Komentáře