Botanická exkurze Květena podél Odravy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Botanická exkurze Květena podél Odravy

> Termín

16.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Botanická exkurze na louky a rybníky podél Odravy a Mohelenského potoka. Jeden z rybníků Březák patřil v minulosti k botanickým skvostům Chebska (zajímavé druhy ostřic, bublinatky apod.) Jak je to dnes? V oblasti též můžeme narazit na pobytové stopy bobra evropského. Květena podél Odravy Den: neděle 16. června 2019 Čas: 11:00 Místo: Sraz v 11:00 na autobusové zastávce ve Starém Hrozňatově (konečná MHD č. 6). Doprava tam: bus MHD linky č. 6: Cheb, aut. nádr., stání A2 (10:35) – Hrozňatov (11:00). Doprava zpět: pěšky do Chebu nebo bus MHD linky č. 2: Podhrad (15:50, 17:45) – Cheb, aut. nádr. (16:02, 17:57). Trasa: Hrozňatov – údolí Mohelenského potoka – rybník Březák – vtok Odravy do přehrady Skalka (cca 5 km), odtud buď na MHD do Podhradu (cca 1 km), nebo do Chebu (cca 4 km). Průvodce: RNDr. Eva Martínková (4. ZO ČSOP Cheb) a RNDr. Jiří Brabec (Muzeum Cheb) Kontakt: J. Brabec, tel.: 605 240 980 Poznámka: Obuv a oblečení do terénu, nezapomeňte svačinu.

> Otevírací doba

11:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Starý Hrozňatov (Cheb)
Ulice: Sraz na autobus. zastávce ve Starém Hrozňatově (konečná MHD č. 6

> Komentáře