Exkurze Slaniska Soosu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Exkurze Slaniska Soosu

> Termín

13.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Krátká speciální exkurze zaměřená na dominantní a vzácné druhy rostlin slanisek a slaných luk v oblasti Soosu. Obuv a oblečení do mokřadů vhodné – vyšší holínky nebo průtočná obuv. Namočení jisté! Slaniska Soosu Den: čtvrtek 13. června 2019 Čas: 16:20 Místo: Sraz v 16:20 na vlakové zastávce Nový Drahov (cca 200 m od parkoviště na Soosu). Doprava tam: vlak Cheb (16:07) – Nový Drahov (16:20). Doprava zpět: vlak Nový Drahov (19:35) – Cheb (19:49). Trasa: Po naučné stezce NPR Soos s krátkými výpady do slanisek (délka max. 2 km, 2–3 hod.; holínky nebo průtočnou obuv sebou, možné namočení a ušpinění). Průvodce: RNDr. Jiří Brabec (Muzeum Cheb) Kontakt: J. Brabec, tel.: 605 240 980 Poznámka: Obuv a oblečení do mokřadů vhodné – vyšší holínky nebo průtočná obuv. Namočení jisté! Lze však zůstávat na povalovém chodníku, výklad bude prováděn vždy na suchých místech. Vzhledem k charakteru exkurze je omezena její kapacita. Hlaste se prosím s předstihem u J. Brabce ([email protected], popř. tel. 605 240 980). Platí: „Kdo dřív přijde, ten dřív mele.“

> Otevírací doba

16:20
nutná rezervace předem

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Nový Drahov
Ulice: Sraz na vlakové zastávce Nový Drahov (cca 200 m od parkoviště na
E-mail: [email protected]

> Komentáře