Železnohorský traktor 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Železnohorský traktor 2019

Foto: Jakub Mrázek

> Videogalerie

> Termín

17.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

SDH Žďárec u Seče pod záštitou města Seč vás srdečně zve na 6. ročník oblíbeného setkání historických traktorů, traktorů „domovin“ a veteránů všeho druhu. Traktoriáda Železnohorský traktor 2019. Spanilá jízda, soutěžní jízdy slalom a sprint, divácká soutěž v koulení balíků slámy, ukázka techniky John Deere, ukázky techniky Fendt, slavnostní vyhodnocení a předání cen. Program Železnohorského traktoru 2019: ● od 12:00 – registrace traktoristů ● 13:00 – zahájení celého programu ● spanilá jízda přes Seč a zpět ● soutěžní jízdy slalom (zručnostní jízda) a sprint (rychlostní závod) dle kategorií výkonu a typu stroje ● divácká soutěž v koulení balíků slámy ● slavnostní vyhodnocení a předání cen Po dobu celého programu: ● ukázka techniky John Deere od společnosti Agrometall ● okružní jízdy zdarma traktory Fendt od společnosti Agromex ● hudební doprovod po celý den ● bohaté občerstvení zajištěno ● skákací hrad pro děti ● k prodeji budou dostupná trička s potiskem Železnohorský traktor 2019 Doplňující informace: ● vstupné dobrovolné ● parkování v místě zdarma ● pro každého traktoristu dárek za účast ● na akci bude pořizován audiovizuální záznam a fotodokumentace ● možnost online registrace traktoristů

> Otevírací doba

13:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Seč - Žďárec u Seče
Ulice: Žďárec u Seče 78
Telefon: 606 467 345
E-mail: [email protected]

> Komentáře