Strawberry Fields 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Strawberry Fields 2019

Foto: Sabina Landrgottová

> Termín

22.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

JAHODA pořádá volnočasový festival Strawberry Fields! Letos vypukne osmý ročník v sobotu 22. června na Čerňáku u Plechárny. LineUp 12:00 - 14:00 DJ Madam Lilly 14:15 - 15:00 Squadra Sua 15:30 - 16:30 Yellow Sisters 17:00 - 18:00 Zero Club 18:30 - 19:30 The CELLO Boys 20:00 - 21:00 PSH - Peneři Strýčka Homeboye Začínat budeme už v 10:00, a to programem pro nejmenší. Rozloučíme se s uplynulým školním rokem a s dětmi, které budou odcházet z našich školek. Dostanou dárečky a slavnostní šerpy. Po dobrém obědě, který si můžou všichni návštěvníci dopřát přímo na fesťáku, budeme mít připravený i spací koutek s hlídáním pro ty nejmenší. Správnou atmosféru nastaví naše oblíbená DJ Madam Lily a hudební kapela Yellow Sisters a jejich Zvěřinec. Pobaví nás divadelníci Squadra Sua. Na programu máme samozřejmě i hromadu workshopů a aktivit, které budeme postupně představovat na webu a v události. Ve skate parku proběhnou závody Strawberry Skate Contest o príma ceny, soutěžit se bude ve stolním fotbálku, budeme tvořit, sportovat, tančit, tetovat na banány a užijeme si dalších zajímavostí. Na pódiu dál vystoupí fešáci z PSH, supr muzikanti The CELLO Boys a novinka z jahodové zkušebny Zero Club.

> Otevírací doba

10.00-18.00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 14 Černý Most
Ulice: Vybíralova 969/2
Telefon: 735751015
E-mail: [email protected]

> Komentáře