Hurá na prázdniny! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hurá na prázdniny!

> Termín

29.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

terénní překážkový běh pro děti od 3-15 let trasa závodu: 1km + 10 překážek Závod povede po vyznačené trase lesem kolem hradu Radyně, na které bude závodníky čekat několik překážek. Starty závodníků budou rozděleny dle věkových kategorií. Cílem není vyhrát, ale prověřit fyzickou a psychickou zdatnost při překonávání překážek. Každá akce, která zvedne děti od počítačů, herních konzolí a mobilních telefonů, má smysl! :-) Na každého závodníka čeká v cíli medaile! :-) Startovné: ZDARMA - na závod je potřeba se PŘEDEM REGISTROVAT - přes formulář a vyčkat na potvrzovací e-mail - v den závodu odevzdat vytisknuté, vyplněné a podepsané "Soutěžní podmínky překážkového závodu se souhlasem zákonného zástupce!!! - ke stažení ZDE https://www.staryplzenec.cz/volny-cas/kultura/kulturni-akce/hura-na-prazdniny-835_485cs.html Doprovodný program: - ukázka zásahu SDH Starý Plzenec - prezentace hasičského sboru Pořádá Město Starý Plzenec ve spolupráci s SDH Starý Plzenec. Více informací na [email protected] a tel. +420 725 500 060.

> Otevírací doba

13:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Starý Plzenec
Ulice: Předhradí Hradu Radyně - Starý Plzenec

> Komentáře