2. jízda městem 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

2. jízda městem 2019

> Termín

17.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Druhá letošní jízda se uskuteční ve středu města. Projedeme náměstí Svobody a pojedeme do Králova Pole. Jízda je májová, přijďte v růžové, ti, kteří se zasnoubí na akci, dostanou odměnu. Líbání pod rozkvetlým stromem nebo recitace Máje bude též odměněno. Jízdu můžete absolvovat na kolečkových bruslích, koloběžkách, kolech, longboardech. Mediálním partnerem je a na jízdě nás doprovodí Rádio Krokodýl a Free Radio, akce je dozorována Městská policie Brno, oficiální stránka. Akce je vhodná pro děti , není to závod, jedeme ve skupině. Není určena pro úplné začátečníky. Helma doporučena. Trasa : Moravské náměstí – Rooseveltova – Sukova – Kobližná – náměstí Svobody – Rašínova – Moravské náměstí – Lidická – Lužánecká – Drobného – Pionýrská – Staňkova – Rybníček – Štefánikova – Palackého – obrátka v úrovni ulice Malátova – Palackého – Štefánikova – Lidická – Moravské náměstí.

> Otevírací doba

19:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Moravské náměstí

> Komentáře