"Pěťáky pro ptáky" | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

"Pěťáky pro ptáky"

> Termín

20.5.2019 - 24.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Sousedský týden na Dolním náměstí ve Vsetíně Pro Záchrannou stanici v Hošťálkové pořádáme Benefiční Férovou kavárnu s programem. Věděli jste, že měsíc krmení ve stanici příjde na 15.000 Kč? Stavte se za námi na voňavou kávu či čaj - CELÝ váš dobro-příspěvek pošleme právě na krmení. V programu chystáme: - dětský koutek ZŠ Ohrada (po celý týden) - ukázka živočichů Záchranné stanice (úterý a pátek) - Miničítárnu, knížní bazárek a ukázku tematických knih, ptačí kvíz a ptačí pexeso s Masarykovou veřejnou knihovnou (pondělí a středa) - výstavu a možnost zakoupení rukodělných výrobků Stacionáře Magnolia, Charita Vsetín (pondělí) - deskové hry, malování na obličej a dřevěné chůdy se ZŠ Integra (úterý) - "Čínská rozcvička" - Parky v pohybu (úterý) - výstava obrázků dětí ZŠ Ohrada (čtvrtek) - Rope Skipping a pohybové aktivity s ALCEDEM Vsetín (čtvrtek) - Semínkovna ZŠ Rokytnice (pátek) - After párty v Music clubu Tři opice s kapelou DOCELA (pátek, 17-19 hodin) Přijďte zažít Dolní náměstí jinak. Připojte se vlastní aktivitou, vezměte křesílko a knihu nebo pletení, sbalte věci na piknik a dojděte pobýt. Dokažme, že jsme SOUSEDÉ a DOBRO-DRUZI :) Děkujeme! Váš Klub ambasadorů fair trade

> Otevírací doba

vždy od 14.30 do 17.00 hodin

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Vsetín
Ulice: Dolní náměstí, Vsetín

> Komentáře