Čermákovo Vysoké Mýto | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Čermákovo Vysoké Mýto

> Termín

25.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Již XXVII. ročník Národní soutěžní přehlídky dětských dechových hudeb Čermákovo Vysoké Mýto 2019. Tento ročník bude pokračovat v úspěšném modelu, kdy byla přesunuta soutěžní část do odpoledních hodin, čímž tradiční festival získal větší atraktivitu. V letošním roce se přehlídky zúčastní rekordní počet sedmi soutěžních orchestrů. Můžete se těšit na orchestry z Bystřice nad Pernštejnem, Hronova, Chrasti, Chrudimi, Kladna, Nového Města nad Metují a Náchod a Vimperku. I doplňkový program je letos více než pestrý. Návštěvníci si vyslechnou úžasný Big Band Hudby Hradní stráže a Policie České republiky se sólistkou Gabrielou Urbánkovou. Představí se domácí Dechovka mladých ZUŠ Vysoké Mýto. Pořadatelé ani letos nezapomněli na vystoupení mažoretek, slavností průvod, samozřejmě zazní společné skladby soutěžních orchestrů a na závěr vystoupí Dixie Factory a Junior Big Band ze ZUŠ Vysoké Mýto. Na náměstí Přemysla Otakara II. bude po celý den probíhat Májový kujebácký jarmark. Celým dnem bude opět provázet Karel Hegner.

> Otevírací doba

od 10:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Vysoké Mýto
Ulice: Náměstí Přemysla Otakara II.

> Komentáře