EURO BIKE FEST 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

EURO BIKE FEST 2019

> Termín

23.5.2019 - 26.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

11. ročník kultovního víkendu plného zábavy a vzrušení na NEJVĚTŠÍM a nejnavštěvovanějším motofestivalu v Československu ! I když se vše točí kolem motorek, nezáleží, jestli přijedete na mašině, autem, na kole, nebo přijdete pěšky. Program bude takový, aby si každý přišel na své. Areál Euro Bike Festu se rozkládá pod "Pálavskými kopci" na ploše více než dvaceti hektarů, v těsném sousedství "Mušovských jezer". Už toto je základ pro nevšední zážitky. K vidění budou TISÍCE MOTOREK a na své si přijdou příznivci všech typů, od chopperů po silniční speciály. Euro Bike Fest není nijak žánrově vyhraněný. Bohatý program nabídne zápasy Muay Thai, kaskadérská vystoupení, pole dance show, wakeboard show na vodní hladině, lety vrtulníkem, letní kino, custom show Big Lake Custom, ohňostroj, besedy, workshopy, zombie run včetně soutěže MISS ZOMBIE a spoustu dalšího.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Pasohlávky
Ulice: ATC Merkur

> Komentáře