Den želv v Zoo Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den želv v Zoo Brno

> Termín

25.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

I my v Zoo Brno si připomeneme Světový den želv. Už proto, že provozujeme Sea Turtle Rehabilitation Centre - YKK Nusa Penida. A bude to stát za to! Posuďte sami: Želví stezka (areál Zoo Brno, 9:00 – 17:00) - u pokladen dostanete mapku, na jejíž zadní straně bude odpovědní arch - až projdete stanoviště, odevzdáte arch do odpovědního boxu v Tropickém království - vybereme jednoho výherce, kterému pošleme dva volné vstupy a malý dárek. Želvstagram (areál Zoo Brno, 10:00 – 16:00) - instagramová soutěž probíhající ve Stories - po zoo schováme několik zoo balíčků a vyrobených želv od SEV Hlídka - podle indicií ve Stories budete balíčky hledat - pak se stačí vyfotit a přidat hastagy #želvstagram a #kurakura Ukázka druhů a správná péče o želvy (Tropické království, 13:00 – 17:00) - představení jednotlivých druhů želv a povídání o správném chovu želv Prezentace záchranného programu Kura Kura (Tropické království, 13:00 – 17:00) - představení našeho záchranného programu Kura Kura Sea Turtle Rehabilitation Centre - YKK Nusa Penida Tvořivá dílnička (Tropické království, 13:00 – 16:00) - výroba butonů a fotorámečku za dobrovolný příspěvek na záchranný program Kura Kura Zachraňte si svou želvu (Tropické Království, 13:00 – 17:00) - hra od SEV Hlídka - záchrana želvích vajíček, výroba vlastních želv, symbolické čištění moře, překážková dráha Malování na obličej (Tropické království, 10:00 – 17:00) - za obrázek želvy bude část ceny darována na záchranný projekt Kura Kura Speciální komentovaná setkání 11:00 – želva pavoukovitá 11:30 – dlouhokrčka McCordova 12:00 – karetka novoguinejská 12:30 – želva paprsčitá

> Otevírací doba

9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Zoo Brno, U Zoologické zahrady 46, 635 00 Brno

> Komentáře