X. ročník výstavy plastikových modelů PPofT Plastic people of Tovačov 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

X. ročník výstavy plastikových modelů PPofT Plastic people of Tovačov 2019

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

X. ročník výstavy plastikových modelů PPofT Plastic people of Tovačov 2019 18. května 2019 Sportovní hala Tovačov Zveme širokou veřejnost na 10.ročník výstavy plastikových modelů Plastic people of Tovačov. Sejdeme se opět ve sportovní hale. Zahájení akce v 9:00 Přejímka modelů je od 7:00 Modely můžete přivézt již v pátek 17.5. přibližně od 17:00 do 23:00hod. Výstava je opět stylem "líbí-nelíbí". Modely všech kategorií a měřítek, letadla, bojová technika, lodě, auta, diorámata, kosmická a raketová technika, figurky, papírové modely, aj. Ceny pro modeláře budou: - cena starosty města Tovačova, cena Svazu letců Přerov, Zlín Aircraft, cena diváků, cena RS models, MN Modelář, cena za model letounu řady Suchoj v Československém/Českém letectvu, a další. Předpokládané vyhlášení výsledků přibližně 15:00, 15:30hod. Prodej modelů, modelářských potřeb zajištěn (MN modelář Prostějov), dle kapacity i malý burzovní prodej. Občerstvení zajištěno, +tradiční pečení pstruzi. O pitný režim se postará Hanácký pivovar. Během výstavy bude jezdit i zvláštní motorový vlak M.286.1 a M.131 na trati Zborovice - Kroměříž - Kojetín - Tovačov a zpět. (jízdní řád je níže v odkaze) Opět se u nás v Tovačově objeví četnická stanice (KVH) se svou expozicí a v dobových uniformách. K našemu X. ročníku bude vydána pohlednice, která poslouží jako vstupenka na zámeckou věž. Startovné za modely se neplatí, vstupné je dobrovolné. Prosíme návštěvníky o opatrnost a vzájemnou ohleduplnost při prohlídce vystavených modelů, dbejte zvláště na děti aby nedocházelo k dotekům na modely. (děkujeme) Těšíme se na vás.

> Otevírací doba

7:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Tovačov
Ulice: Sportovní hala Tovačov
E-mail: [email protected]

> Komentáře