ZUŠ Open 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ZUŠ Open 2019

> Fotogalerie

> Termín

31.5.2019 - 1.6.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Co je to ZUŠ Open? Celostátní happening základních uměleckých škol ve veřejném prostoru. Dny oslav, sdílené radosti a respektu k unikátnímu systému základního uměleckého vzdělávání. Základní umělecké školy představí to nejlepší ze své práce již potřetí, program bude pro širokou veřejnost napříč hudebními obory i žánry po celé České republice zdarma. Hudba, tanec, divadlo, výstavy v podání malých umělců v malých i velkých městech. Pestrá paleta unikátních programů s podporou aktivních umělců a kulturních institucí. Prostor pro setkání žáků, pedagogů, rodičů a všech, kteří mají zájem o umění a kultivaci nejmladší generace. Celostátní happening ZUŠ Open je pořádán Nadačním fondem Magdaleny Kožené nejen s cílem upozornit na význam uměleckého vzdělávání, ale také prohloubit spolupráci mezi jednotlivými základními uměleckými školami. ZUŠ Open vyvrcholí symbolicky ve Valdštejnské zahradě Senátu Parlamentu ČR rozsáhlým programem, který společně nabídnou ZUŠ ze všech regionů. V rámci ZUŠ Open se také představí v oficiálním programu Pražského jara první absolventi dalšího projektu Nadačního fondu Magdaleny Kožené pro podporu talentů – stipendijního programu MenART. Prostor stipendistům a mentorům MenART dá ve svém programu v červnu i Smetanova Litomyšl. Program a více informací jsou k dispozici na webu akce.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Celá ČR
Ulice: více míst viz. program akce

> Komentáře