Květinová slavnost 2019 na zámku Lešná | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Květinová slavnost 2019 na zámku Lešná

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Tradiční květnová akce zámku Lešná u Valašského Meziříčí letos ve znamení origami a kvetoucích ornamentů. Proběhne v sobotu 18. května od 13 do 17 hodin. Těšit se můžete na komentované prohlídky rozkvetlého parku a historických interiérů, skládání origami pro malé i velké, přednášku o využití bylin a květinový jarmark. K tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika Radegast. Akce je pořádaná ve spolupráci se spolkem Za zdravé Lešensko, z. s. PROGRAM: Zámek - výstava Kvetoucí ornamenty - výstava Origami - skládání origami - přednáška o využití bylin ve spolupráci se spolkem za zdravé Lešensko, s. z. (13:30 hodin) - tvoření květinových vazeb - kavárna se sladkým občerstvením - prohlídka historických interiérů (každou půl hodinu) Park - stánkový prodej - cimbálová muzika Radegast - občerstvení - prohlídka zámeckého parku 14:00, 15:00 a 16:00 hodin Vstupné: Plné 70 Kč, snížené (senioři, studenti) 40 Kč, děti do 6 let zdarma.

> Otevírací doba

13:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Lešná u Valašského Meziříčí
Ulice: Zámek Lešná u Valašského Meziříčí

> Komentáře