Přednáška o cestě do pravěku s paleontologem Štěpánem Rakem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Přednáška o cestě do pravěku s paleontologem Štěpánem Rakem

Foto: Kateřina Kuthanová

> Termín

22.05.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Cesta do pravěku - legendární film Karla Zemana z roku 1955 ovlivnil nespočet generací dětí a málokteré po jeho zhlédnutí neuvěřilo, že je taková cesta zpět časem do pravěku možná. Štěpánu Rakovi - profesionálnímu paleontologovi se takový klukovský sen splnil. Na svých cestách do pravěku – geologických exkurzích, stále nachází zkameněliny dávno vymřelých forem života a stejně jako ti 4 kluci z filmu zažívá nekonečná dobrodružství. Nechte se jím provést světem Karla Zemana z pohledu paleontologa a objevte, které významné zkameněliny kluci ve filmu potkali a jak paleontolog vnímá dávnou minulost naší Země. Vydejte se na cestu do hlubokého pravěku, kdy dnes zkamenělé rostliny a živočichové ještě žili .... Přednášky proběhnou dvě od 16:00 a od 17:00 a jsou ke vstupnému do muzea zdarma. Obě dvě budou stejné. Doba trvání jedné přednášky je 45 min. Kapacita je omezena na 15 osob. Místa si rezervujte včas na [email protected] Přednášky se konají v rámci křtu unikátní audioknihy Cesty do pravěku. Více informací o akci najdete na webu muzea.

> Otevírací doba

16:00-17:45

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Malá Strana
Ulice: Saská 3
Telefon: 420 724 341 091
E-mail: [email protected]

> Komentáře