KŘEST AUDIOKNIHY CESTA DO PRAVĚKU V MUZEU KARLA ZEMANA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

KŘEST AUDIOKNIHY CESTA DO PRAVĚKU V MUZEU KARLA ZEMANA

Foto: Kateřina Kuthanová

> Termín

22.05.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Buďte u toho a pokřtěte s námi unikátní vydání kultovního filmu Karla Zemana - Cesty do pravěku v podobě audioknihy namluvené Oldřichem Kaiserem. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program s pravěkou tématikou! 15:00 - 16:00 ➡️ DOBRODRUŽNÁ HRA S POKLADEM Zahrajte si s dětmi dobrodružnou hru, která vás zavede zpět časem do pravěku a zapálí ve vás touhu po pokladu. Doporučeno pro děti od 6 let. Na všechny úspěšné dobrodruhy čekají dárky nejen s pravěkými motivy. 16:00 - 17:45 ➡️ PŘEDNÁŠKY PALEONTOLOGA ŠTĚPÁNA RAKA Paleontolog Štěpán Rak vás provede světem Karla Zemana a přiblíží vám některé významné zkameněliny, které ve filmu Cesta do pravěku kluci potkali. Projdete si společně muzejní expozici a dozvíte se, jak paleontolog vnímá dávnou minulost naší Země. Přednášky proběhnou dvě od 16:00 a od 17:00 a jsou ke vstupnému do muzea zdarma. Obě dvě budou stejné. Doba trvání jedné přednášky je 45 min. Kapacita je omezena na 15 osob. Místa si rezervujte včas na [email protected] 18:00 - 18:45 ➡️ KŘEST AUDIOKNIHY CESTA DO PRAVĚKU Poslechněte si peripetie při produkci audioknihy a seznamte se s její kmotrou, dcerou Karla Zemana - Ludmilou Zemanovou. Zájemci si mohou od paní Zemanové nechat podepsat mj. knihu Karel Zeman a jeho kouzelný svět. 19:00 - 20:00 ➡️ PRODLOUŽENÁ OTEVÍRACÍ DOBA MUZEA Prodlouženou otevírací dobu muzea můžete využít k prohlídce expozice po doprovodném programu a podívat se tak na věci, na které bude při křtu a přednášce upozorněno, a kterých jste si před tím nevšimli.

> Otevírací doba

15:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Malá Strana
Ulice: Saská 3
Telefon: 420 724 341 091
E-mail: [email protected]

> Komentáře