Africké trhy a Africká muzejní noc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Africké trhy a Africká muzejní noc

Foto: .

> Termín

8.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na muzejním nádvoří bude připravena ochutnávka originálních jídel západní Afriky - ryba s kořením, grilované banány, smažená rýže či masové kousky v omáčce. Obchodník ze západní Afriky přiveze i tradiční oblečení a obuv, které si budete moci zakoupit. Připraveny budou i další stánky s originálními africkými rukodělnými předměty ze Zimbabwe, Ugandy či Keni určené k prodeji. Pro děti je připraven fotokoutek Masajů s tradičními lidovými doplňky či malování afrických zvířátek na obličej. Od 19 hodin se společně s pěvecku sešlostí SaH rozvlníme v rytmu afrických písní. Od 20 hodin večer libozvučně doladí děčínský zpěvák a hudebník Tomáš Kostka v rytmu blues. Celý den na Vás čeká také bohatá AFRICKÁ CHARITATIVNÍ TOMBOLA! Výtěžek z tomboly poputuje na pomoc jedněm z nejchudších obyvatel planety v Zimbabwe, peníze jsou určeny na jídlo, školní docházku, lékařskou pomoc či podporu největší sochařské školy na světě Tengenenge.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Děčín
Ulice: Čsl. mládeže 1/31

> Komentáře