LOVO Jinak | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

LOVO Jinak

Foto: .

> Termín

31.5.2019-1.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Obrátíme Lovosice trochu naruby? Co se chystá? - Divadelní představení v improvizovaném přírodním amfiteátru v parku Sady Pionýrů - Akustické hudební vystoupení na soše torza ženy ve vnitrobloku sídliště Osvoboditelů - Pivní košt minipivovarů z blízkého okolí - Gulášový lovofestival - soutěž o nejlepší guláš a vaření pravého maďarského guláše v kotlíku o objemu 250 litrů !!! - Velkolepý jazz-swingový koncert na Václavském náměstí - Jan Smigmator, Band Rosti Pechouška (bez Pechouška), JJIM Band - Prohlídky podzemních krytů v parku Sady Pionýrů - Jarní bazárek - bleší trh / burza na Václavském náměstí - ZUŠ OPEN - celostátní happening uměleckých škol - Den dětí v lesoparku Osmička a u Sauny - Sociální služby se představují na Václavském náměstí - Dvoudenní aktivity pro malé i velké u Rodinného centra Mozaika - Tai chi, Pétanque a řada dalších aktivit.. Vstupné na celou akci je zdarma, podrobný program naleznete na webu

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Lovosice
Ulice: Lovosice

> Komentáře