Jarmark v Čokoládovně Troubelice | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jarmark v Čokoládovně Troubelice

> Termín

25.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Srdečně Vás zveme na již tradiční jarmark v naší čokoládovně. Tentokrát v sobotu 25. května od 10 do 17 hodin. Těšit se můžete na regionální výrobky z okolí, čokoládové mlsání a program pro děti. Svou účast přislíbili tito hosté: Seznam budeme postupně doplňovat. ❤️ Šufánek s.r.o. - Marek Dyntera a Matěj Zavoral Ručně vyráběná oříšková másla. www.sufanek.cz ❤️ ZDRAVOSTi - Bečicovi Vynikající pečivo a kvasový chléb BOHAN jsou vyrobeny podle vlastních originálních receptur. Chléb i v bezlepkové variantě. http://www.zdravosti.cz/ ❤️ Caltha Přírodní kosmetika ze srdce Moravy. Ručně vyrobená mýdla, krémy, šampony, deodoranty, kondicionéry na vlasy, zubní pasty a další výrobky... http://www.caltha.cz ❤️ Slovácká moštárna Tato rodinná firma Vám představí svou kolekci vín z Babího lomu a vlastní řadu odrůdových vinných moštů. www.slovackamostarna.cz ❤️ Krušovo uzené V malebné vesničce v podhůří Hrubého Jeseníku se zabývají konzervací masa tradičním způsobem bez použití konzervantů a bez rychlosoli. http://www.krusovouzene.cz/ ❤️ Statek Doubravský Dvůr - Šárka a Václav Osičkovi Mléko a mléčné výrobky přímo z farmy www.doubravskydvur.cz ❤️ To pravé z Hané i odjinud, pekárna Mezice - Svatava Bukvová Pečivo, cukrářské a regionální výrobky. http://www.topravezhane.cz/ ❤️ Tuareg Obchůdek z Mohelnice - čaje, bylinné tinktury, dárkové předměty, kameny. https://tuaregshop.webnode.cz/ ❤️ Levandulový statek Bezděkov Levandule pěstovaná na Moravě. http://www.levandulovakavarna.cz/ ❤️ TRIOXYS Ozonové oleje, ozonizace pitné vody. https://trioxys.com/ ❤️ ÚEV Mladoňov O zábavu pro děti se mimo jiné postará také Ústav ekologického vzdělávání Mladoňov. Připraví dílničku a různé drobné hry pro děti. http://www.ecologia.cz Děti se mohou těšit na hrací centrum Jurský park, malování na obličej, pískování, projížďky na koni a další rozmanité aktivity. Samozřejmě nebudou chybět čokostánky Čokoládovny Troubelice s ochutnávkami čokolád a sušeného ovoce. O sladké občerstvení se postará náš čokotým. Akci mediálně podpoří Rádio Haná: http://radiohana.cz/ Moc se těšíme na Vaši návštěvu!

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Troubelice
Ulice: Troubelice 10
Telefon: 725 898 422

> Komentáře