Late Night Shopping s Evropou 2 ve Fashion Arena Prague Outlet | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Late Night Shopping s Evropou 2 ve Fashion Arena Prague Outlet

Foto: Fashion Arena Prague Outlet

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Stylová nákupní party roku Late Night Shopping s Evropou 2 se vrací po necelém půl roce! V pátek 17. května 2019 se opět ve Fashion Arena Prague Outlet ve Štěrboholích uskuteční jedinečný nákupní večírek. Čekají vás nespoutané cenové nabídky prémiových značek, velkolepá hudební show s DJ’s z rádia Evropa 2 a mnoho dalších speciálních překvapení, která ještě umocní skvělý zážitek. Nabídky, kterým těžko odoláte Pouze v tento speciální den si můžete vychutnat prodlouženou otevírací dobu obchodů až do 23 hodin. Jak často se vám stává, že ve chvíli, kdy máte v práci nebo doma vše hotové a mohli byste vyrazit konečně na nákup, všechny obchody právě zavírají? Late Night Shopping je stvořen přímo pro vás, navíc obchody garantují výhodnější ceny produktů až o 80 % oproti původním cenám. Ještě dokážete odolat? Čekají vás koktejly i vybrané specialitky Hlavní program startuje už od 18 hodin, kdy se pro vás otevřou Late Night Party bary rozmístěné po Fashion Arena Prague Outlet se speciální nabídkou míchaných koktejlů. Nákupy s drinkem v ruce?! Proč by ne? Ti nejzkušenější barmani z Prahy budou předvádět unikátní show plnou efektů. O občerstvení se postará bistro s lákavou party nabídkou. Hudební show s Evropou 2 O hudební rozjezd se postará bubenická show Tokhi & Groove Army, do které se mohou aktivně zapojit i diváci, protože bude bubenické vystoupení. Porci moderní hudby naservírují pánové z DJ’s show Dance eXXtravaganza, kteří se představí na speciální stage v prvním patře, ale slyšet ji budete moci po celém centru. Nebude chybět ani moderátor Evropy 2 Petr Říbal. Bonus pro členy Fashion Arena Fashion Club S kartičkou nebo aplikací Fashion Arena Fashion Club v telefonu budete moci využít služby profesionálních stylistů, nebo holičů z Eddie´s barber shopu a make-up artistiky z The Cosmetic Store Company. K dispozici vám bude také privátní light bar. Pokud tedy ještě nejste členy, neváhejte se registrovat. Více informací naleznete na webu. Pro vychutnání party nálady zvolte k pohodlné dopravě autobus Pokud si chcete dát skleničku a nechce se vám autem, využijte ZDARMA Fashion Arena BUS, který jezdí od stanice metra Depo Hostivař a v průběhu večera posílíme jeho frekvenci. A jak by se vám líbila cesta Mercedesem E kupé? Zúčastněte se soutěže v Ranní show Evropy 2 o exkluzivní výhru: po celý týden od 13. 5. hrajeme o vouchery v celkové hodnotě 60 000 korun nebo o zapůjčení luxusního vozu Mercedes E kupé na celý víkend. Jednomu z výherců navíc zajistíme soukromý odvoz vozem Mercedes přímo na Late Night Shopping do Fashion Arena Prague Outlet.

> Otevírací doba

10:00 - 23:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: Zamenhofova 440
Telefon: 234 657 111
E-mail: [email protected]

> Komentáře